Святковий концерт Академічного симфонічного оркестру до Дня Святого Миколая

Святковий концерт Академічного симфонічного оркестру до Дня Святого Миколая

15 грудня 2018 року, напередодні Дня Святого Миколая, Луганська обласна філармонія підготувала для сєвєродончан та гостей міста святкову програму Академічного симфонічного оркестру, насичену чарівною класичною музикою.
Під керівництвом диригента Назара Яцківа артисти оркестру виконають програму, до якої увійдуть наступні твори: опера «Сицилійська вечірня» Д. Верді, вальси «На прекрасному блакитному Дунаї», «Весняні голоси», «Імператорський вальс» Й. Штрауса, Увертюра до опери «Севільський цирульник» Д. Россіні та інші твори від найвидатніших композиторів світу.

У концерті візьмуть участь солісти Луганської обласної філармонії. Лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів – Олена Босенко та Ігор Новіков. У їх неперевершеному виконанні прозвучать Арія Каніо з опери італійського композитора Руджеро Леонкавалло «Паяци» (італ. Pagliacci), Лібрето з опери «Сільська честь» (П. Масканьї) та багато інших композицій.

Усім шанувальникам класичної музики та всім тим, хто бажає зануритися у неповторну атмосферу святкових чарів присвячується цей концерт!

Ми чекаємо на Вас 15 грудня 2018 року о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.
Диригент – Назар Яцків
Солісти – Олена Босенко та Ігор Новіков

Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
11.12.2018 по 14.12.2018 – з 12.00 до 17.00
15.12.2018 – з 12.00 до 18.00
- На сайті «KARABAS.COM» on-line
Ціна квитків – 70, 80, 90 грн.