Вистава "Ідзанамі"

Вистава "Ідзанамі"

Дата: Суббота, 16 Февраль, 2019

Время: 18.00

Где: Приміщення Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру,за адресою (бул.Дружби Народів,21)

Вистава  «Ідзанамі». Еротична мелодрама.

Режисер-постановник – Сергій Павлюк (м. Херсон)
Художник – постановник – Ольга Гоноболіна, заслужений художник України (м. Херсон)

Обмеження за віком – 18+

Хиткість почуттів подібна до хиткості піску. Почуття здаються істинними настільки, наскільки й написане на піску слово «Любов». Порух вітру – і заметене дає простір для написання іншого… Ідзанамі – в японській міфології богиня творення і смерті. У вирі сильних почуттів ці поняття співіснують.

Сценічний простір поєднує загадковий світ Японії і вишуканий світ Франції, де розгортаються історії двох сімей: японців Асагао і Хара Кея і французів Ерве і Мадлен – молодих, закоханих, з мріями про нащадків. Ерве вирушає до Японії за кладками шовкопрядів для свого бізнесу, де зустрічає Асагао, яка порушує його душевний спокій. Екзотична красуня не йде йому з голови і серце розривається між японкою і дружиною. Палка пристрасть наражається на смертельну небезпеку.

Охоплені вихором пристрасті, любові, чуттєвості молоді люди опиняються на перехресті традицій, світоглядів, менталітетів: вибухово безтурботний французький ритм втручається у спокійно замислену японську атмосферу. Вистава пропонує замислитись про тонку грань духовного взаємовпливу і взаємопроникнення різних ціннісних понять двох світових культур: східної та європейської.

Квитки на виставу продаються:
в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53

Сайт театру: http://ukrlugteatr.com/

E-mail: admin@ukrlugteatr.com

Галерея изображений

Вистава "Ідзанамі"
Вистава "Ідзанамі"