Вечірній кінопоказ

Вечірній кінопоказ

Дата: Пятница, 12 Октябрь, 2018

Время: 17:30

Где: Громадський майданчик "ХочуБуду"

Як привчити дракона

Дії розгортаються на острові Олух, на якому знаходитися село вікінгів. І все б нічого, якби жителям острова не допікали дракони, які спалюють будинки і крадуть худобу. Вікінги борються зі шкідниками усіма доступними методами, і в селі навіть є школа, в якій юні воїни можуть спіткати навички полювання на драконів. Головний герой мультфільму Іккінга - син місцевого вождя, завжди мріяв стати найзнаменитішим мисливцем на драконів, проте він фізично слабкий, для того щоб стати таким.

Але одного разу йому все ж вдається збити дракона, і Іккінга відправляється в ліс, щоб знайти і добити чудовисько. Але знайшовши його, хлопець розуміє, що насправді дракони не такі вже й жахливі, як про них говорять дорослі. Він починає виходжувати поранене істота, і незабаром між драконом і людиною зав'язується справжня дружба.

https://www.youtube.com/watch?v=6Gpj72qHMjE

Вечірній кінопоказ спрямований на усіх бажаючих, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.

Додаткова інформація за телефоном: 050-555-78-30 Олена
050-992-36-74 Оксана

Проект "Ініціативна молодь - рушій змін" реалізується ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).