Сєвєродончанин став чемпіоном турніру Міжнародної федерації тенісу у Німеччині

Вихованець КДЮСШ 1 Сєвєродонецька Ілля Білобородько разом з чехом Якубом Ніцодом став чемпіоном турніру Міжнародної федерації тенісу (ITF М15) в Усларі (Німеччина) у парному розряді.

Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.

У фіналі змагань українсько-чеський дует Ілля Білобородько - Якуб Ніцод переграв німецьку пару Крістоф Негріту - Андре Оцбаш - 6:3, 2:6, 10:3.

22-річний Ілля Білобородько всьоме дійшов до фіналу на турнірах ITF у парному розряді та виграв свій четвертий титул. Також цього року він став чемпіоном на змаганнях ITF у столиці Литви Вільнюсі (разом із В'ячеславом Бєлінським), та призером на турнірі ITF у Кам'яні (разом із грузинським тенісистом Олександром Метревелі).

Нагадаємо, тенісисти сєвєродонецької КДЮСШ 1 посіли призові місця на турнірах у Лозанні та Києві.