Спортсменка з Луганщини виборола нагороду на чемпіонаті зі стрибків у воду у Польщі

Луганчанка Аліна Бурсова перемогла на відкритому чемпіонаті Польщі зі стрибків у воду.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

“Українки успішно розпочали другий змагальний день. На триметровому трампліні у віковій групі В нашим дівчатам не було рівних – усі три місця п’єдесталу пошани зайняли саме вони”, – йдеться у повідомленні.

Золота нагорода – в активі вихованки Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності Аліни Бурсової зі здобутком у 301.8 бали.

Відкритий чемпіонат Польщі зі стрибків у воду проходить з 12 по 14 квітня у Жешуві. Разом з українцями та поляками боротьбу за медалі ведуть також учасники з Великої Британії, Грузії та Німеччини. Українську команду на змаганнях представляють вісім юних спортсменів.

Нагадаємо, дві представниці Луганщини стали призерками Кубка України зі стрибків у воду.