Дві представниці Луганщини стали призерками Кубка України зі стрибків у воду
Спортсменки, які представляють Луганську область, завоювали дві медалі на Кубку України зі стрибків у воду.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
За результатами виступів у стрибках з вишки Діана Шевченко виборола срібло, а Соф’я Есман - бронзу.
Також Соф’ї Есман вручили посвідчення майстра спорту України міжнародного класу.
Змагання тривають у Києві. У них беруть участь 50 спортсменів з 8 команд, які представляють Луганську, Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Львівську, Миколаївську, Харківську області та Київ.
“Ці змагання є важливим етапом відбору спортсменів до команди на чемпіонат Європи, що пройде в червні у Белграді, Олімпійські ігри в Парижі та до штатної команди національної збірної команди України”, – зазначили в Управлінні.
Нагадаємо, стрибунам у воду, які представляють Луганщину на міжнародних змаганнях, призначили стипендії президента.
- 365 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:30 «АТЕШ» пошкодив залізницю, якою користуються окупанти у Луганській області
- 10:30 ЛОВА: на кордоні рф та окупованої Луганщини черги, Лисичанськ третій рік без води та світла
- 09:30 Після зустрічі Трампа і путіна країни Північно-Балтійської вісімки виступили на підтримку України (ЗАЯВА)
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися на межі Луганської та Донецької областей
- 18:00 Рубіжанин Микола Бараннік - бронзовий призер Всесвітніх ігор
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5617
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3371
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2324
- Ще одна громада Луганщини визначає готовність ВПО переїхати у нове місце проживання 13.08.2025 переглядів: 1496