Трьох мешканців Сєвєродонецька засуджено до позбавлення волі на строк від 7 до 8 років за розбійний напад

     Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом розбійного нападу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України).
     Розслідуванням встановлено, що троє місцевих мешканців 15.09.2017 року у вечірній час у м. Сєвєродонецьку вчинили розбійний напад на особу, в результаті якого заволоділи грошовими коштами у розмірі 66 тисяч гривень, які знаходилися у експедитора одного із приватних підприємств міста, та були отримані останнім як грошова виручка за відпрацьовану зміну за поставлену продукцію підприємством.
     Під час судового розгляду справи доведено, що молодики заздалегідь спланували скоєння зухвалого злочину, визначивши об’єкт злочинного посягання, спосіб вчинення нападу та розподілили ролі між собою.
     Сєвєродонецьким міським судом Луганської області розбійників визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України, та призначено покарання від 7 до 8 років позбавлення волі кожному з конфіскацією майна.

К. Каліберда, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури