Кафе «Зоряне» open

Кафе «Зоряне» open

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на театралізований концерт " Кафе «Зоряне» open".

В програмі театралізованого концерту: улюблені сучасні та класичні музичні хіти, хореографічні композиції, дотепні жарти та свіжий весняний настрій.

Режисер-постановник –  Володимир Благий

            Сценографія –    Михайло Котов

            Хореографія –   Ірина Сєрєкова

           Вокал -                Дар’я Штомпель

Якщо ви бажаєте зануритись у яскраву, веселу, безтурботну й приємну атмосферу - будь ласка! Молодих і не дуже, дорослих і не зовсім театр запрошує на незабутній відпочинок!
Весняне сценічне дійство, театралізований концерт «Кафе «Зоряне» open» - це яскрава презентація творчих можливостей Луганського українського театру з його неповторною видовищністю, музичністю, пластичністю й співучістю. Театр використає в програмі вокальні номери, покаже хореографічні композиції, запропонує живе спілкування персонажів на теми весни, оновлення почуттів і натхненної ролі жінок в пробудженні кохання.
У насиченому музичними номерами шоу звучатимуть як сучасні популярні пісні так і улюблені класичні хіти, дійство доповнять яскраві номери у виконанні балету, а дотепні жарти персонажів наповнять атмосферу свіжим весняним настроєм.

 

Квитки на виставу продаються:

в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.

Тел. для довідок: (066) 147 10 80

Сайт театру: http://ukrlugteatr.com/

E-mail: admin@ukrlugteatr.com 

Комментарии для сайта Cackle