Вечірній кінопоказ
Принцеса і дракон
У доброго правителя одного прекрасного царства на ім'я Амвросій була маленька донька Варвара. Дівчинку виховував радник царя, чаклун Бальтазар. У день, коли малій виповнилося сім років, вона знайшла в царській бібліотеці чарівну книгу і виявилася в Країні чудес. Там Варвара знайшла вірного друга - маленького Дракошу. Приятелів чекає незабутня подорож по чарівному світу, повне дивовижних знайомств і захоплюючих пригод.
Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=CKFyfeDXCy8
Вечірній кінопоказ спрямований на усіх, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.
* Приймаються заявки на переглад фільму (мультфільму).
Адреса: вул. Гагаріна, 78-б
Додаткова інформація за телефоном: 050-992-36-74 Оксана, 050-555-78-30 Олена
Більше інформації ви знайдете на сайті: http://smr.sd.ua/
#smr_sd_ua #hchbd
- 1102 перегляди
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 988
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 720
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 422
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 409

