«Шлях до свободи» - проект «Сестер ТЕЛЬНЮК» у супроводі Академічного симфонічного оркестру

«Шлях до свободи» - проект «Сестер ТЕЛЬНЮК» у супроводі  Академічного симфонічного оркестру

Дата: Пятница, 8 Ноябрь, 2019

Время: 18:00

Где: Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва

08 листопада 2019 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує всіх шанувальників класичного мистецтва на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Назара Яцківа за участю відомого українського вокального дуету «Сестри Тельнюк».

Ви побачите один з масштабніших проектів заслужених артисток України – проникливий поетично-музичний концерт «Тельнюк: ШЛЯХ ДО СВОБОДИ» - сценічне дійство, створене на основі пісень «Сестер Тельнюк» та текстів з книжки «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву».
Проект «Шлях до Свободи» - «Від Євромайдану до АТО, від листопада 2013-го по літо 2014-го - ця книжка простежує, в хронологічній послідовності, зміну настроїв і глибинні психологічні трансформації в українському суспільстві. Колективний портрет «народження нації», що за дев'ять місяців пройшла шлях від мирного протесту до визвольної війни, складено з найпопулярніших за цей час дописів у соцмережах, інтернет-публікацій та фраґментів новинної стрічки.» - пише про книжку «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву» Оксана Забужко.

Найяскравіші з цих дописів звучать зі сцени у політично-культурному проекті «Шлях до Свободи». Цикл пісень «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко» був створений сестрами Тельнюк у цей самий період. Вірші Шевченка, що тримають над нами небеса в усі часи лихолить, війн, пожарів, - є правдивим посланням до «мертвих, живих та ненароджених». У супроводі Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії ці пісні - є потужною мистецькою складовою проекту.

За допомогою документальних свідчень та мистецького втілення проект дає можливість зрозуміти на чуттєвому рівні події, що відбувалися в Україні, почути «живий голос» народу, що відстоює свою Гідність, бореться за свою Свободу. Разом з Сестрами Тельнюк на сцену вийдуть актори Назар Стригун та Євген Нищук.
Заспіваємо разом з «Сестрами Тельнюк» у супроводі Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії! Чекаємо на вас 08 листопада 2019 року о 18.00 у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва»

Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
05.11.2019 по 08.11.2019 з 12.00 до 17.00
- На сайті «KARABAS.COM» on-line
Ціна квитків – 50, 70, 80, 90 грн.
Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55
 

Галерея изображений

«Шлях до свободи» - проект «Сестер ТЕЛЬНЮК» у супроводі  Академічного симфонічного оркестру
Комментарии для сайта Cackle