DOC.fest: "Дівчина проти гравітації" та "Коли ягнята стають левами"
Якісне документальне кіно від Docudays UA - найбільшого міжнародного фестивалю документального кіно в Україні. У Луганській області фест проходить з 29 листопада по 22 грудня.
Фільм: "Дівчина проти гравітації"
Режисер: Єнс Педерсен
11-річна Ерденчімеґ твердо вирішила стати славетною конторсіоністкою, як багато відомих монгольських акробатів. Її команду з циркової школи запросили взяти участь у престижному шоу на площі перед парламентом. Раптово Ерденчімеґ втрачає здатність тренуватися. Перспектива стати «зайвою» у команді просто жахає, адже її батько за ґратами, мати – колишня пиячка, а саму Ерденчімеґ узяли до циркової школи як жест доброї волі. На кону не лише її мрії, а й честь її родини. Але зрештою вона знаходить у собі сили впоратися!
Фільм: "Коли ягнята стають левами"
Режисер: Джон Касбе
У кенійському місті на кордоні із заповідником дикої природи двоє чоловіків намагаються утримати дедалі крихкіший статус-кво. Дрібний продавець слонової кістки прагне зберегти свій промисел, який намагаються знищити. Він звертається до свого двоюрідного брата – рейнджера, якому не платили зарплатню вже кілька місяців, – і разом вони розробляють план дій. Скорочення популяції слонів у Африці привернуло увагу усього світу. Коли уряд піддається цьому тиску, браконьєри постають перед екзистенційною кризою. На їхню думку, захисники дикої природи цінують життя слонів вище не тільки за слонову кістку, а й за людські життя. Хто ж ці мисливці, які готові піти на смерть, арешт і моральний осуд світу, аби прогодувати свої родини?
Фільм номінований на приз «Rights Now!»
Вхід вільний.
- 1165 переглядів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 761
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 594
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 540
- 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки 12.03.2026 переглядів: 493


