Даруємо драйвовий весняний настрій на концерті гурту «БеZМеЖ»!
Дата: Суббота, 10 Апрель, 2021
Время: 18:00
Где: «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв ім. Сергія Прокоф'єва»
10 квітня 2021 року о 18.00 відбудеться концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії з новою програмою «Подаруй весну!»
Гурт «БеZМеЖ» – учасник багатьох всеукраїнських фестивалів, завжди підтверджують свій професіоналізм участю у різноманітних конкурсах. В цьому році артисти поповнили свою скриньку нагород – у номінації Естрадний вокал, в категорії «Професіонали» Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Перлини Світових Талантів 2021» гурт «БеZМеЖ» став Лауреатом І премії.
В цей вечір на вас чекає неймовірна атмосфера і гарна музика. Оригінальне вокальне виконання, густа концентрація звуку, гармонійність і висока майстерність гітарних соло гарантована у концертній програмі гурту «БеZМеЖ». Глядачі почують відомі пісні у виконанні вокалістів: «Відчуй», «Кобра», «Pelligrosso», «Umbrella», «Весна» та багато інших пісень, насичених джазовими нотами та неперевершеним вокалом. Не відмовляйте собі в задоволенні посмакувати звучанням знайомих і улюблених композицій. Порадуйте серце першокласним аранжуванням і гармонійними комбінаціями голосу виконавця і музики.
Яскраві, музичні композиції, вокальні та інструментальні номери приготував для вас гурт «БеZМеЖ»! Артисти чекають на зустріч з улюбленими глядачами 10 квітня 2021 року о 18.00 у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». Краще музики може бути тільки жива музика. Відчуйте звучання хітів кожною клітинкою душі!
Художній керівник – Олена Нежибовська
Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
06.04.2021 по 10.04.2021 з 12.00 до 17.00
Ціна квитків – 60 грн.
Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55
У зв’язку з карантинними заходами та дозволеною до продажу обмеженою кількістю місць у концертній залі, ціна квитків незалежно від ряду єдина – 60 грн.
- 1557 переглядів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1024
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 806
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 621
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 596



