Відкрита дискусія «Радянське минуле України: забути не можна пам'ятати»
#hchbd
На дискусії обговорять питання радянського спадку в українських містах, впливу «декомунізації» на суспільство,наслідки і подальші плани процесу «декомунізації».
Учасники дискусії:
- Євгенія Губкіна, архітекторка, дослідниця радянського модернізму (Харків).
- Ольга Мартинюк, кандидатка історичних наук, наукова консультантка фільму "Російський дятел", дослідниця
- Сергій Бутко, головний спеціаліст з регіональних питань Українського інституту національної пам'яті (Чернігів)
- Анна Олійник, аналітик Центру досліджень визвольного руху (Львів)
Модерує Тарас Грицюк, координатор програми "Студії живої історії".
Дискусія відбуватиметься в рамках всеукраїнської програми неформальної історичної освіти «Студії живої історії»(http://insha-osvita.org/news/live-history-workshop).
«Студії живої історії» прагнуть формувати особисту й колективну відповідальність за дослідження історії з різних перспектив, поширювати альтернативні формати роботи з історією та розвивати публічну історію в Україні. В рамках програми учасники реалізують ініціативи, які є інструментами дослідження історії альтернативними шляхами, розвитку діалогу в локальних громадах, втілення змін на місцях.
- 1616 переглядів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1364
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1102
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1048
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 682


