Запрошуємо долучитися до фото-флешмобу «#Громада_це»
Дата: Суббота, 2 Сентябрь, 2017
Время: 11.00
Где: Сквер ім. Гоголя
У суботу, 2 вересня 2017 року, за ініціативи Ресурсного центру ГУРТ у п’яти містах східної України – Бердянську, Дніпрі, Краматорську, Сєвєродонецьку та Харкові – відбудеться фото-флешмоб #Громада_це.
Захід, що проходитиме у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», матиме на меті консолідацію громади та підкреслюватиме позитивний внесок внутрішньо переміщених осіб у її розвиток.
Учасники фото-флешмобу із 10 запропонованих варіантів обиратимуть свою асоціацію до слова «громада» та фотографуватимуться із нею, виявляючи солідарність із громадянами, постраждалими внаслідок конфлікту на Донбасі.
КОЛИ?
2 вересня 2017 року об 11:00 в публічних місцях п’яти міст східної України.
ДЕ?
Фото-флешмоб #Громада_це охопить Бердянськ, Дніпро, Краматорськ, Сєвєродонецьк і Харків.
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?
Приходьте 2 вересня 2017 року об 11:00 до вказаної локації у вашому місті та долучайтеся до фото-флешмобу #Громада_це.
Місце проведення: Сквер ім. Гоголя
Медіа-звіти із міст-учасників читайте на порталі ГУРТ, починаючи з понеділка, 4 вересня 2017 року. Учасники зможуть знайти свої фотографії у соціальній мережі Faceboоk за загальним хештегом акції #громада_це та/або за хештегом свого міста – #громада_це_бердянськ,#громада_це_дніпро, #громада_це_краматорськ, #громада_це_сєвєр,#громада_це_харків.
Фото-флешмоб #Громада_це відбуватиметься у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
- 2382 перегляди
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 516
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 511
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 438
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 391

