ТОВ «Хімтехнологія»

ТОВ «Хімтехнологія»

ТОВ «Хімтехнологія» - комплексний науково-проектний інститут з розробки сучасних технологій хімічних продуктів, проектування та авторського супроводу будівництва та експлуатації хімічних виробництв на території СНД і Європи.

Сьогодні інститут, зберігая свій статус провідної інжинірингової фірми в області хімічних технологій, розвиває нові сфери діяльності промислових послуг, а саме: гідродинамічного очищення технологічного устаткування й трубопроводів. Інститут має в своєму розпорядженні всі необхідні знання, устаткування і кваліфікованих фахівців для якісного виконання вказаних робіт.

На підприємствах різних сфер промисловості (металургійна, хімічна, теплогенеруюча, харчова) регулярно виникає потреба в очищенні трубопроводів і трубок різних діаметрів.

Труби й трубні пучки теплообмінників необхідно періодично очищати від накипу, відкладень та іржі, які ведуть до зниження продуктивності технологічного устаткування і втрати якості кінцевого продукту.

Принцип гідродинамічної очистки заснований на застосуванні в якості робочого органу водяного струменю, який під високим тиском подається в робочу зону через спеціальні насадки. Як насадки використовуються різні модифікації гідроголовок, що працюють в умовах різного діаметру труб і різної товщини відкладень.

Контакти:

Адреса: м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 71
комерційний директор – Музиченко Денис Аркадійович
тел.: +380-645705112, факс: +380 645 705100, комерційна служба: +38 095 294 9108
e-mail: commerce@khimtekh.lg.ua
Дата редактирования страницы 28.01.2021. Дата создания 28.01.2021.

Прислать замечания об этой странице для администрации Северодонецк-online.

Комментарии для сайта Cackle