Ясла-садок № 22 «Лелека»

КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
(ЯСЛА–САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 22 «ЛЕЛЕКА»
ВІДДІЛУ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


КОНЦЕПЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В КДНЗ № 22 «ЛЕЛЕКА»

  1. Створення предметно-розвивального середовища в дошкільному навчальному закладі як чинника всебічного розвитку дитини.
  2. Екологізація різних видів діяльності з метою реалізації завдань зі зміцнення і збереження фізичного, психічного, соціального здоров'я учасників навчально-виховного процесу.
  3. Інтеграція родинного та суспільного виховання для забезпечення повноцінного розвитку дітей

МЕТОДИ ТА НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДНЗ

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №22 «Лелека» відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Луганської області відчинив двері для малюків у вересні 2012 року після капітальної реконструкції.

Заклад розрахований на 200 дітей. Кількість груп усього - 8.

З перших днів роботи педагогічний колектив поставив перед собою завдання – виховання здорової дитини, особливу увагу приділивши комплексному використанню всіх засобів фізичного, психічного, інтелектуального розвитку.

Усі приміщення ДНЗ – частина освітньої програми. У закладі створено розвивальне предметне середовище, що відповідає критеріальним показникам комфортності дитини, вимогам ергономіки дитячої діяльності та сучасного дизайну. Кожна з груп має свій стиль, неповторну кольорову гаму в оформленні. Як у груповій кімнаті, так і на ігровому майданчику розміщується обладнання для стимуляції розвитку дітей з урахуванням їх потреб, інтересів та здібностей.

До послуг дітей музична, спортивна зали. Функціонують логопедичний, психологічний кабінети. Меблі виготовлені з сертифікованих екологічно чистих матеріалів вітчизняного виробництва. Кімнати гігієни для дітей пристосовані до відповідного віку дітей.

Профільним напрямком роботи з дітьми колектив обрав еколого–оздоровчий.
Дошкільний заклад оформив екологічний паспорт ДНЗ.

Питання організації еколого–оздоровчої роботи, рухового режиму, загартування, раціонального  харчування розглядаються з різних позицій.
У дошкільному закладі створено спільність: «діти – батьки – педагоги». Роботу будуємо на таких основних положеннях: єдність, систематичність, взаємна довіра і взаємодопомога педагогів і батьків.

Екологічні акції, батьківські збори, конференція, Дні добрих справ та інші заходи показали, як багато у дитячому садку творчих і відповідальних педагогів, батьків. Діяльність ДНЗ – відкрита, тому батьки бачать всю роботу дошкільного закладу.
Методичну роботу з колективом спрямовано на вироблення практичних навичок в організації природного середовища в умовах дошкільного закладу. Для розв'язання актуальних проблем з даного питання використовуємо різноманітні форми професійної взаємодії: педагогічна рада, спільна розробка планів, педагогічний практикум, майстер клас тощо.
Ми маємо насичені куточки природи, «екологічну стежину», куточок поля, лісу, город, де діти доглядають, спостерігають, досліджують, експериментують.

Педагоги закладу творчо підходять до участі у міських, обласних заходах, які було проведено на базі ДНЗ № 22:

  1. міське методичне об'єднання вихователів по проблемі «Організація освітнього процесу в умовах реалізації Базового компонента дошкільної освіти в Україні»;
  2. обласний семінар для керівників з дошкільної освіти «Алгоритм впровадження інноваційних підходів в управлінську діяльність ДНЗ».

Усіх педагогів об'єднує прагнення удосконалити дошкільну освіту на засадах гуманної педагогіки, сприяти становленню основ компетентності малюків.

Контактні дані:

Адреса: пр. Космонавтів, 6а, м. Сєвєродонецьк, Луганської області, 93400, Україна
Телефон: 3-41-61
Графік роботи: Пн-Пт: , Сб-Нд: вихідні
e-mail: w3544@ukr.net
Для просмотра этой карты необходим Javascript

Галерея изображений

Ясла-садок № 22 «Лелека»
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Урочисте відкриття дитсадка
Передача символічного ключа від дитсадка завідувачу Кудрявцевій Олені Леонідівні
Кабінет вихователя-методиста
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Ясла-садок № 22 «Лелека»
Дата редактирования страницы 14.09.2015. Дата создания 10.12.2014.