До уваги пенсіонерiв
До уваги громадян!
Шановні пенсіонери м.Сєвєродонецька – отримувачі пенсійних виплат через банківську установу «Державний ощадний банк України»
Нагадуємо Вам, що в управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Ви маєте можливість оформити електронне пенсійне посвідчення (далі – ЕПП).
ЕПП поєднує в собі функції пенсійного посвідчення, банківської платіжної картки та є ключем для користування електронними сервісами (містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет).
ЕПП виготовляється безкоштовно, протягом 30 робочих днів.
Для виготовлення ЕПП Вам необхідно мати при собі: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30 * 25 мм.
За інформацією пропонуємо Вам звертатися до відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області за адресою: вул. Шевченка, 9, каб. 103
Телефон для довідок 4-43-43
Адміністрація УПФУ в м.Сєвєродонецьку Луганської області
- 8966 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Київщині луганських ВПО прийматиме лікар зі Сватівщини
- 18:00 Засудили двох луганчан, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька, Лисичанська та Рубіжного
- 17:10 В Україні за спекою прийдуть дощі з грозами і заморозки
- 17:00 Луганська спортсменка потрапила до фіналу Міжнародного молодіжного турніру зі стрибків у воду
- 16:00 У Дніпрі для ВПО проведуть захід задля підвищення самооцінки при пошуку роботи
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6738
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4638
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3669
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3021