Моя мала Батьківщина

Моя мала Батьківщина

Саме за такою темою в Сєвєродонецькому міському Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 21 березня відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Земля - наш спільний дім».

В цьому році в ньому взяли участь п’ять команд – «#Severschool» (СЗШ №5), «Фарби землі» (СЗШ №6), «Паросток» (СЗШ №16), «Рятівники міста» (ССШ №17) та «Pixel» СМ ЦЕНТУМ.

Конкурс проводиться в рамках реалізації Плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю за фінансової підтримки відділу освіти Сєвєродонецької міської ради. Символічно, що захід відбувся у Всесвітній день лісів і в день весняного рівнодення.

Оцінувало виступи команд компетентне журі до складу якого увійшли: перший заступник директора ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» Любов Хорошилова, директор Луганського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді» Володимир Яковлєв, головний спеціаліст відділу інформаційно-організаційного, юридичного забезпечення та роботи з персоналом управління екології та природний ресурсів Луганської облдержадміністрації Світлана Долженко, заступник начальника відділу економіки, програм та планування цього ж управління Наталія Бабєнкова. методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти Наталія Капацій.

Конкурс проводився з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності, формування екологічної культури учнівської молоді, активізації екологічного руху в м. Сєвєродонецьк, виховання в учнів любові до рідного краю та пошуку нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної роботи з учнями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Презентовані виступи поєднували різні жанри, стилі та напрями мистецтва, демонстрували досягнення команд в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Деякі з них мали образний, гумористичний, інколи, навіть, трагічний характер.

Під час роботи членів журі творчо-розважальну програму заходу забезпечували танцювальні колективи СДЮК «Юність»: «Ровесник» (кер. Олена Стояновська), «Триумф» (Анастасія Остапенко), шоу-студія «Експромт» (Віра Бондарєва); вихованка ДМШ №2 Яна Петрова (клас викладача Миколи Малафія), учасники клубу спортивного бального танцю «Престиж» В’ячеслав Денисенко та Софія Семененко (кер. Дмитро Панасенко) та вокальне тріо ССШ №17 (кер. Вікторія Бойко).

За результатами міського етапу Всеукраїнського конкурсу в номінації «Висвітлення тематики місцевих екологічних проблем» перемогу отримала команда «#Severschool» (СЗШ №5).

В номінації «Яскраве музичне та пластичне оформлення виступу» найкращою визнано агітбригаду «Паросток» (СЗШ №16).

В номінації «Гармонійне художнє оформлення виступу» переможцем стали «Фарби землі» (СЗШ №6).

Грамоту за «Кращий театралізований виступ» отримала команда «Піксель» СМ ЦЕНТУМ.

Переможцем конкурсу стали «Рятівники міста» (ССШ №17). Їх виступ був високо оцінений в номінації «Краще висвітлення екологічної теми конкурсу».

Усі колективи одержали грамоти та призи за номінаціями від організаторів заходу, а також символічні сувеніри та подяки від управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Команда «Рятівники міста» отримала право участі у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу.

Моя мала Батьківщина
Моя мала Батьківщина
Комментарии для сайта Cackle