10 нагород привезли спортсмени-підводники зі світових змагань
Наприкінці березня в італійському Ліньяно пройшов другий етап Кубка Світу 2019 з плавання в ластах.
У змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з 109 клубів і 19 країн.
До національної збірної увійшли п’ять вихованців Сєвєродонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко».
За результатами наші підводники принесли до скарбнички національної збірної 10 медалей.
Так, майстер спорту України міжнародного класу Денис Лєвін став тричі срібним призером на дистанціях 50 м пірнання, 100 м з аквалангом і 4 по 100 естафетної плавання (чоловіки).
На рахунку у майстера спорту України міжнародного класу Сущенко Володимира золото у плаванні в ластах на 400 м і друге місце в естафетному 4 по 100 плаванні серед юнаків.
Майстер спорту України Хрипунова Тетяна завоювала три медалі – це «золото» в естафетному плаванні 4 по 100 серед дівчат та особисті «срібло» і «бронзу» на 200 і 100 м плавання в біластах.
Майстер спорту України міжнародного класу Рєзнік Валентина стала володарем срібної нагороди в естафеті 4 по 100 м серед жінок, а майстер спорту України Серебряков Дмитро став другим в естафеті 4 по 100 м серед юнаків.
Спортсменів підготували Олександр Золотов і Тетяна Полчанова.
- 2195 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Окупанти перебудовують Луганськ за типовими росстандартами, – ЦНС
- 11:00 Луганські ВПО у Кропивницькому можуть отримати гуманітарну допомогу (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 10:00 ЗСУ вдарили ракетами Storm Shadow по окупантах на Луганщині
- 09:08 ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти створили штучний дефіцит надання адмінпослуг
- 08:45 Ворог намагався просунутися з боку Нововодяного
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4381
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1714
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1019
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 847







ЗСУ вдарили ракетами Storm Shadow по окупантах на Луганщині
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти створили штучний дефіцит надання адмінпослуг
Ворог намагався просунутися з боку Нововодяного
