Міська рада працює над питанням повернення медичних сестер у школи
18 вересня відбулося робоче засідання контрольної комісії Сєвєродонецької міської ради з питання постійного медичного обслуговування в загальноосвітніх закладах Сєвєродонецької міської ради за участю заступників міського голови та начальника відділу освіти. Обговорювалися два альтернативні варіанти вирішення питання – прийом у штат шкіл медичних сестер та укладання договору між школами та КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги». Який має закріпляти за школами медсестер, що працюють у штаті Центру. У кожного з варіантів є свої переваги і недоліки. Головні проблеми першого варіанту: відсутність підмін (медсестра захворіла і у школи іншої немає), необхідність кожній школі оформлювати медичну ліцензію, така медсестра не знаходиться у системі медичних закладів міста і не має її підтримки (її керівник – директор школи, а не лікар Центру). Недоліки другого варіанту – він суттєво дорожчий, а встановлення прейскуранту на послуги медичної сестри у школі – це регуляторний акт. Який потребує певного часу для прийняття.
Контрольна комісія зробила перерву в своїй роботі до п’ятниці. За цей час відділ освіти має з’ясувати думку директорів шкіл щодо обговорених варіантів, а департамент економіки міської ради перевірить обґрунтованість прейскуранту, який вже наданий центром первинної медико-санітарної допомоги.
- 6743 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО)
- 10:05 В окупованому Луганську пролунали вибухи
- 09:00 ЛОВА: У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію нерухомості
- 08:31 Ворог активно застосовував безпілотники на Луганщині
- 19:00 Батьки загиблих воїнів Лисичанської громади можуть отримати грошову допомогу: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 1003
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 835
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 794
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 729


ЛОВА: У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію нерухомості
Ворог активно застосовував безпілотники на Луганщині
У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
