Боротьба з наркодільцями.
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою Луганської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України.
Встановлено, що чоловік, діючи з прямим умислом, спрямованим на незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин, продав мешканцю міста психотропну речовину – амфетамін.
Вина обвинуваченого повністю доведена зібраними в ході досудового розслідування доказами.
Під час слідства стосовно підозрюваного судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
Прокурор місцевої прокуратури М.Єлісєєва
- 6695 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1073
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 444
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 425
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 407

“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин