Запрошуємо до Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»
Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбудеться в місті Сєвєродонецьк 26 вересня.
Учасники заходу мають змогу долучитися до забігу у пам'ять тих, хто загинув, захищаючи Україну, а також висловити вдячність та підтримку рідним і близьким наших героїв.
Захід має започаткувати загальнонаціональну традицію вшанування пам’яті полеглих воїнів, об’єднати військовослужбовців, ветеранів, свідомих громадян, волонтерів навколо вшанування пам’яті героїв.
Організаторами виступають відділ у Луганській області Міністерства у справах ветеранів України та управління молоді та спорту Луганської ОДА.
Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» розпочнеться 26 вересня о 10.00 у Сєвєродонецьку (реєстрація учасників розпочнеться о 9.20 біля будівлі Луганської ОДА). Дистанція забігу – 3 км.
- 3738 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Стартував XII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку: хто представив Луганщину
- 17:00 Футбольний фестиваль для дітей-ВПО з Луганщини провели в Ужгороді
- 15:00 «Діалог з бізнесом» про безбар'єрність: підприємців Луганщини запрошують до обговорення
- 13:00 У Генштабі повідомили про ураження складів окупантів на ТОТ Луганщини
- 11:00 ЛОВА: Окупанти у Луганську вчать дітей керувати БпЛА, у Рубіжному надіслали платіжки за неробочі ліфти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4252
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1662
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 979
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 798


«Діалог з бізнесом» про безбар'єрність: підприємців Луганщини запрошують до обговорення
У Генштабі повідомили про ураження складів окупантів на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Окупанти у Луганську вчать дітей керувати БпЛА, у Рубіжному надіслали платіжки за неробочі ліфти
