Хвороба не звільняє від кримінальної відповідальності.
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою Луганської області спрямоване до суду клопотання про застосування до громадянина примусових заходів медичного характеру у зв’язку з вчиненням суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.
Так, в ході проведення досудового розслідування встановлено, що місцевий мешканець, який перебуває на обліку у лікаря психіатра з розладами психіки, у лютому 2020 року здійснив крадіжку різноманітного товару з магазину «Сільпо», яким не зміг розпорядитись на свій розсуд, бо був затриманий представниками охорони магазину та співробітниками поліції охорони.
В рамках досудового провадження проведено судово-психіатричну експертизу, за результатами якої встановлено, що громадянин виявляв та виявляє ознаки хронічного психічного захворювання.
Ухвалою Сєвєродонецького міського суду до особи застосовано примусові заходи медичного характеру у зв’язку з вчиненням суспільно небезпечного діяння у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу.
К. Мартиненко, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 2238 переглядів
Читайте також:
- Направили до суду справи посадовців з окупованої Луганщини, які регулюють питання соцполітики
- Забезпечують військові перевезення на Луганщині. Двоє експрацівників «Укрзалізниці» отримали підозри
- Повідомили про підозру посадовиці окупаційної «адміністрації Луганська лнр», яка працює на окупантів з 2014 року
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 СБУ передала до суду справи «заступників голів» окупаційних органів на Луганщині
- 11:00 Перші у 2026 році: окупанти опублікували списки «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 10:00 На Вінниччині попрощаються з загиблим воїном з Луганщини Сергієм Сичем
- 09:00 Інвестори з рф просять кремль погасити борги на шахтах, у Сіверськодонецьку діти навчаються у холодних школах
- 08:36 Ворог знову намагався просунутися з боку Твердохлібового
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1634
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1133
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 810
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 618

Перші у 2026 році: окупанти опублікували списки «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На Вінниччині попрощаються з загиблим воїном з Луганщини Сергієм Сичем
Ворог знову намагався просунутися з боку Твердохлібового