Поліціяі зареєстровала третій випадок шахрайства з сувенірною купюрою
39-річний чоловік за добре знайомою йому схемою «покупки за сувенірні гроші» ввів в оману вже третю свою жертву. Сьогодні суд розгляне клопотання слідчого про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою
Вчора, близько 9.30 до поліції зателефонувала продавчиня одного з магазинів м. Сєвєродонецька та повідомила, що невідомий чоловік розрахувався з нею сувенірною купюрою номіналом 500 грн.
За описом злочинця, оперативники одразу впізнали шахрая, що вже двічі за останній тиждень скоював аналогічні злочини. З місця події експерти вилучили речові докази, у підозрюваного – придбану пляшку коньяку.
Даний факт внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 КК України «Шахрайство».
Поліція звертається до всіх мешканців м. Сєвєродонецька: при покупках-продажу товарів, уважно дивіться на купюри, які ви отримуєте! На них не має бути жодних написів чи замальовок, відмовляйтеся приймати купюри, якщо вони викликають навіть найменшу підозру!
Поліція Луганської області
- 4457 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:18 Сили оборони відбили штурм ворога від Білогорівки, - Лисогор
- 19:00 Окупанти на Луганщині планують закривати школи та об’єднувати їх з дитсадками
- 18:00 У колабораціонізмі підозрюють ще п’ятьох мешканців Луганщини – їх оголосили у розшук
- 17:26 В Україні п'ятниця буде з туманами, дощем та мокрим снігом
- 17:00 Адвокатка пояснила, чому підозрюваний у справі загибелі Анастасії Волкової не перебував під вартою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на виплату допомоги переселенцям – хто може отримати 16.01.2025 переглядів: 10098
- “Такого ніколи не було”: у Сіверськодонецьку невдоволені ставленням окупантів до бізнесу 21.01.2025 переглядів: 4904
- Начальник Сєвєродонецької МВА назвав розмір своєї зарплати 21.01.2025 переглядів: 1679
- Яке ставлення до переселенців та жителів ТОТ в Україні: результати соцопитування КМІС 22.01.2025 переглядів: 1345