На Луганщині СБУ затримала організатора каналу постачання зброї криміналітету
Служба безпеки України заблокувала у Луганській області спроби організації систематичного збуту вогнепальної зброї та боєприпасів представникам кримінальних кіл.
Під час спецоперації правоохоронці затримали організатора протиправної діяльності на спробі продажу автомата Калашникова АКС-74У з набоями до нього,гранати Ф-1 та пістолета.
За попередньою інформацією, затриманий, раніше засуджений за вчинення тяжких злочинів, входив до складу організованого угруповання. Його учасникимають від 3 до 5 строків ув’язнення, утому числі за розбійні напади на людей.
Зловмисники намагалися налагодити канал постачання бойової зброї представникам кримінальних кіл, більшість з яких були їм відомі через особисті зв’язки.
Під час обшуків за місцем проживання затриманого рецидивістау Рубіжному правоохоронці вилучили:
3 повних магазини до автомата Калашникова;
понад 220 патронів різного калібру.
Наразі тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення джерел надходження засобів ураження і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.
У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України затриманому повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Спецоперація проводилась спільно зі слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Довідка:
Затриманий зловмисник у 2018 році намагався втекти із залу судових засідань, де приймалось рішення щодо притягнення його до кримінальної відповідальності за вчинення чергового злочину. Під час спроби втечі він заволодів зброєю конвоїра, проте був затриманий правоохоронцями.
За інформацією ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях
- 3510 переглядів
Читайте також:
- Львівська ОВА, підпис російського імператора і виїзд чоловіків за кордон: як відреагували чиновники на розслідування
- Іспанія відмовилася розслідувати вбивство Портнова разом з Україною і ще не видала його тіло, - ЗМІ
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 До 11 та 8,5 років позбавлення волі засудили колаборантів з Лисичанська та Щастя
- 18:00 Скільки ВПО знайшли роботу через Службу зайнятості: підсумки 2025 року
- 17:00 На «Діалозі з бізнесом» підприємцям Луганщини розкажуть про податкові зміни
- 16:00 Лисичанська МВА з’ясовує потреби громади у культурних заходах: подробиці
- 15:00 ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 493
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 486
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 486
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 448


ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Після вилучення останків з «Лісової дачі» окупанти заявили про розширення території пошуку тіл
«Коли запустять ліфти, що вже встановили?» Сіверськодончани «рознесли» пости окупантів щодо нових ліфтів