Співробітники поліції охорони гідно представили область на змаганнях з боротьби самбо

У спортивному комплексі поліції Полтавщини пройшов чемпіонат Департаменту поліції охорони з боротьби самбо серед органів поліції охорони.

У змаганнях взяли участь понад 140 поліцейських охорони із 27 територіальних підрозділів.

Команду Луганської області на змаганнях представляли представники Управління, Сєвєродонецького та Лисичанського підрозділів поліції охорони Олександр Дегтярьов, Павло Куценко, Юрій Тарануха та Роман Севаст'янов.
На протязі двох днів учасники змагань демонструвати свою силу, вдосконалювали навички та показали хорошу техніку і волю до перемоги.

У фінальних змагання в особистих заліках у ваговій категорії до 98 кілограм Юрій Тарануха посів перше місце, до 88 кілограм третє місце зайняв Павло Куценко, до 79 кілограм п’яте місце посів Роман Севаст'янов та 11 місце зайняв Олександр Дегтярьов.

Співробітники поліції охорони Луганщини гідно представили на змаганнях нашу область, зайнявши загальне сьоме місце.