Поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вчиненні тяжкого злочину
Слідчі, оперативники та бійці спецпідрозділу КОРД ГУНП в Луганській області встановили чоловіка, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження сєвєродончанину, та затримали його у порядку статті 208 КПК України.
20 червня, близько 5-Ї години, від фельдшера Швидкої медичної допомоги до поліції надійшло повідомлення про виклик щодо отримання ножового поранення невідомим чоловіком.
На місці події співробітники слідчо-оперативної групи встановили, що напередодні, 33-річний чоловік разом з незнайомими чоловіком та жінкою вживав алкогольні напої біля Центрального ринку. Через раптово виниклий конфлікт, товариш по чарці вдарив потерпілого ножем у спину, після чого разом з жінкою покинув пораненого.
В результаті проведених оперативно-розшукових заходів, поліцейські встановили особу нападника та затримали його. Потерпілий наразі госпіталізований у міську лікарню, а 34-річний сєвєродончанин затриманий та поміщений до ізолятору тимчасового тримання до обрання йому запобіжного заходу.
В рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження» під процесуальним керівництвом прокуратури тривають слідчі дії.
Поліція Луганської області
- 4570 переглядів
Читайте також:
- Львівська ОВА, підпис російського імператора і виїзд чоловіків за кордон: як відреагували чиновники на розслідування
- Іспанія відмовилася розслідувати вбивство Портнова разом з Україною і ще не видала його тіло, - ЗМІ
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Загиблому захиснику з Луганщини президент присвоїв звання Героя України
- 17:00 Затвердили бюджет Рубіжанської громади на 2026 рік: які витрати планують
- 15:00 ЛОВА: Окупанти обіцяють регулярний вивіз сміття на Луганщині, але кількість техніки не збільшують
- 14:30 Зеленський та Кличко позбавили стипендій спортсменку Лискун, яка отримала паспорт рф
- 13:00 Новий гумвантаж від GEM отримала Сіверськодонецька громада
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3096
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 518
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 450
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 407


Загиблому захиснику з Луганщини президент присвоїв звання Героя України
Ворог атакував поблизу трьох сіл Луганщини
Затвердили бюджет Сіверськодонецької громади-2026