Сєвєродонецьким міським судом засуджено місцевого мешканця за придбання та зберігання наркотиків
Опубліковано 12.07.2021 - 15:52
Сєвєродонецька окружна прокуратура підтримала обвинувачення відносно 30-річного місцевого мешканця, який придбав та зберігав при собі психотропну речовину ( ч.1 ст.309 КК України).
Сєвєродонецький міський суд засудив раніше не судимого правопорушнику до обмеження волі строком на 1 рік та звільнив від відбування покарання з випробуванням встановивши іспитовий строк на 1 рік.
Встановлено, що чоловік придбав психотропну речовину обіг якої обмежено, 0,2249 грама амфетаміну для власного вживання, органом досудового розслідування психотропну речовину вилучено.
Вирок ще не набрав законної сили.
- 2403 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Помер підполковник з луганської бригади ТрО
- 18:00 Керівник департаменту ЖКГ звільнився з Луганської ОВА
- 17:36 Синоптикиня розповіла прогноз погоди в Україні на п'ятницю
- 17:00 Окупанти внесли зміни до користування “безхазяйним майном”: судді у пріоритеті, 30% – самопроголошеній “лнр”
- 16:38 "Бусифікація" має зникнути: для ТЦК розробляють правила, як поводитися з військовозобов'язаними
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 6295
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 4313
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3776
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку почали показовий ремонт однієї з багатоповерхівок - зняли труби, а закінчити обіцяють через півтора року 02.02.2025 переглядів: 1864