На «Азоті» завершено модернізацію обладнання у цеху виробництва аміаку 1-А

На «Азоті» завершено модернізацію обладнання у цеху виробництва аміаку 1-А

На Сєвєродонецькому «Азоті», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, завершено модернізацію цеху виробництва аміаку 1-А.

«Мета модернізації цеху – зниження собівартості готової продукції, забезпечення оптимальних енергетичних та витратних показників обладнання. Потужність запущеного цеху не змінилася – 1700 тонн аміаку на добу, але його економіка істотно покращилася. Акціонер продовжує вкладати капітальні інвестиції в основні фонди підприємства. Ключові промислові майданчики заводу модернізуються для того, щоб підприємство було більш конкурентоспроможним», – зазначив Леонід Бугайов, Голова Правління ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ».

В ході модернізації виконано ремонт вузлів технологічного обладнання, трубопроводів, проведено ремонт та обслуговування контрольно-вимірювальних приладів і автоматики. Також проведено низку регламентних робіт з продовження терміну експлуатації ключових вузлів цеху, виконано спеціальне експертно-технічне діагностування апаратів, трубопроводів, газопроводів, паропроводів.

У ремонті взяли участь підрозділи усіх служб цеху й підприємства, фахівці кількох підрядних організацій.

Особливу увагу при проведенні комплексу робіт було приділено забезпеченню стабільного функціонування агрегату виробництва аміаку, безпеки персоналу та довкілля.
 

На «Азоті» завершено модернізацію обладнання у цеху виробництва аміаку 1-А
Комментарии для сайта Cackle