У Сєвєродонецьку вихідними відбувся “Фестиваль думок"

У Сєвєродонецьку вихідними відбувся “Фестиваль думок"

У Сєвєродонецьку вже в'яте відбувся “Фестиваль думок”. Під час фестивалю кожен може посперечатися з лідерами думок, представниками громадських організацій, міжнародних і українських установ, вислухати їхню думку.

У програмі фестивалю майстер-класи, лекції, дискусії та історії успіху. Захід є аналогом фестивалів демократії, популярних в країнах Скандинавії та Балтії. Майданчик збирає громадських активістів, журналістів, від державних діячів, підприємців і зацікавлених людей для обміну думками з метою пошуку найбільш раціональних і ефективних способів зробити свою країну кращим місцем для кожного її жителя.
Цьогоріч дискусії частково проходили онлайн, в сквері біля площі Перемоги, була і виїздна локація на Привольнянському плацдармі.
В заході взяли участь як сєвєродончани, так і жителі з різних міст та сел Луганщини.

Юлія Красільникова, БФ “Восток-СОС”

Серед локацій була тема “Долаючи розрив. Поетичний вступ України до ЄС”, в якій взяли участь українська поетка, уродженка Луганщини Любов Якимчук та естонський поет і перекладач Матхура. Вони читали вірші одне одного, перекладені естонською та українською мовами, зокрема зі збірки Якимчук «Абрикоси Донбасу».

Матура, поет та перекладач з Естонії

Любов Якимчук, письменниця

На фестивалі працювали платформи для молоді. Одна з них — дискусія “Можливості для молоді в України та Данії. Чи вони відрізняються?"

Оксана Піддубна, радниця з питань комуніфкацій Посольства Данії в Україні

Фестиваль думок організований в рамках співпраці з розвитку MTÜ Mondo і українського партнера "Восток-СОС", що фінансується Міністерством закордонних справ Естонії та програмою США US Development Cooperation Partnership.

Матеріал підготовлено в межах проєкту «НГО та медіа: новий формат співпраці» реалізується ГО «Медіапростір Україна» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
 

Комментарии для сайта Cackle