Оголошуємо набір на безкоштовні освітні курси та заходи

Оголошуємо набір на безкоштовні освітні курси та заходи

Наразі ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" реалізує проєкт "Академія можливостей 2.0" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт “Демократичне врядування у Східній Україні”.

Проєктом передбачені безкоштовні освітні курси та заходи, на які ми заохочуємо ВАС зареєструватися прямо зараз!

1) Розмовний клуб "Takeup_English"- долаємо мовний бар'єр і страх того, що вас неправильно розуміють, з кожним заняттям поринайте в нові теми, проговорюйте незрозумілі вирази, тренуйте граматику та вживання слів і фраз.

Посилання на реєстрацію - https://forms.gle/wb9Y35NSBixD9HkYA

Детальніше про захід - https://www.facebook.com/sevmolrada/posts/2512598585551323

2) Курс "Комп'ютерна грамотність" - під час навчання на курсі ви дізнаєтесь про особливості комп’ютера, основні офісні програми, почнете працювати в мережі Інтернет та програмі “Дія”, як впевнений користувач! Курс розрахований на початківців віком від 18 років.

Посилання на реєстрацію - https://forms.gle/QdSV8dTmEcrc2WBL8

Детальніше про захід - https://www.facebook.com/sevmolrada/posts/2512664868878028

3) Курс "Adobe Photoshop" - на курсі отримаєте вміння користуватись базовими інструментами програми, редагувати/корегувати фото, створювати сучасні візитки/листівки та ін. Курс розрахований на початківців віком від 18 років.

Посилання на реєстрацію - https://forms.gle/Lqgbqjjcd571Vqzz6

Детальніше про захід - https://www.facebook.com/sevmolrada/posts/2512762275534954

4) Творчий майстер-клас "Малювання пастеллю" - за один майстер-клас ви намалюєте повноцінну картину сухою пастеллю, спробуєте різні прийоми роботи з матеріалом та дізнаєтесь про особливості роботи. А після заходу ви можете намальовану роботу подарувати або прикрасити нею свою оселю.

Посилання на реєстрацію - https://forms.gle/VF3rtFGZc6PZsFcz7

Місце проведення всіх заходів:

В офлайн режимі - Громадський майданчик "ХочуБуду", м. Сєвєродонецьк, Гагаріна, 78Б.

В онлайн режимі - Платформа "ZOOM".

Важливо!!!

До заходів, які проходять в офлайн режимі можуть приєднатися учасники лише за наявністю “зеленого” COVID-сертифікату (повна вакцинація).

До заходів, які проходять в онлайн режим можуть приєднатися всі бажаючі.У разі виникнення запитань, звертайтесь за номерами: 0956779157, 0950454695.

Комментарии для сайта Cackle