Кошти в розмірі 1 тис. грн будуть виплачені усім вакцинованим на віртуальні платіжні картки через Дію
Тижневий рівень вакцинації проти COVID-19 в Україні зберігається на рівні понад 1,5 млн щеплень. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 листопада.
Для того, щоб зберегти високі темпи вакцинації та додатково мотивувати людей зробити щеплення, за його словами, було ухвалено рішення виплатити по 1 тисячі гривень всім повністю вакцинованим громадянам.
«Ця ініціатива Президента України також дозволить підтримати малий та середній бізнес в Україні, який постраждав через пандемію», — підкреслив Прем’єр-міністр.
За словами Глави Уряду, кошти в розмірі 1 тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через Дію. Їх можна буде витратити на квитки у кінотеатр, театр чи на концерт, на заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком тощо.
«Приблизно 6 тисяч суб’єктів бізнесу по всій країні зможуть взяти участь у програмі. Вона запрацює з 19 грудня й діятиме цього року та до кінця наступного», — зауважив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр відзначив, що на програму цьогоріч буде спрямовано 3 млрд грн та ще 3 млрд грн — на початку наступного року з можливим розширенням фінансування. Жодних податків на цю 1000 гривень, за його словами, нараховуватися не буде. Ці кошти жодним чином не вплинуть на отримання субсидії.
- 8408 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 До навчального року родинам з дітьми з Сіверськодонецької громади виплатили понад 1,2 млн грн допомоги
- 09:00 ЛОВА: «безхазяйне» житло на Луганщині окупанти надаватимуть суддям, школярів долучили до олімпіади із захисту...
- 08:45 Противник атакував біля Надії
- 19:00 «Теплий ранок»: лисичанська художниця провела для ВПО на Франківщині майстер-клас з живопису
- 18:00 Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 2242
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2185
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1405
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 587


ЛОВА: «безхазяйне» житло на Луганщині окупанти надаватимуть суддям, школярів долучили до олімпіади із захисту...
Противник атакував біля Надії
Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком