СБУ виявила схрон з протитанковими мінами
СБУ продовжує системно виявляти і знешкоджувати бойові сховища учасників незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР». У ході оперативний дій у Луганській області встановлено місцезнаходження ще одного ворожого схрону з арсеналом засобів ураження.
Серед вилученого – протитанкові міни загальною вагою майже 40 кг тротилу.
Тайник було облаштовано під підлогою напівзруйнованої будівлі на території Сєвєродонецького району.
За попередніми даними, схрон у 2014 році обладнали підрозділи бойовиків. Зловмисники планували використати засоби ураження для збройного супротиву силам антитерористичної операції, у тому числі проти української військової техніки.
Під час огляду сховища співробітники СБУ виявили:
- 5 протитанкових мін ТМ-62;
- 12 гранатометних пострілів;
- 7 бойових гранат різних модифікацій;
- 3 протипіхотні міни МОН-50.
Наразі тривають оперативні дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.
Заходи із виявлення та вилучення бойових засобів ураження проводили співробітники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях у взаємодії з підрозділами Держслужби з надзвичайних ситуацій.
- 3827 переглядів
Читайте також:
- Львівська ОВА, підпис російського імператора і виїзд чоловіків за кордон: як відреагували чиновники на розслідування
- Іспанія відмовилася розслідувати вбивство Портнова разом з Україною і ще не видала його тіло, - ЗМІ
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:30 Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
- 11:00 ЛОВА: Окупанти не дійшли згоди про населення Попасної та «грантами» прикривають бойову підготовку молоді
- 09:30 Окупанти атакували з боку Нововодяного
- 19:00 До 11 та 8,5 років позбавлення волі засудили колаборантів з Лисичанська та Щастя
- 18:00 Скільки ВПО знайшли роботу через Службу зайнятості: підсумки 2025 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 496
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 494
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 455
- «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна 09.01.2026 переглядів: 447


Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Окупанти атакували з боку Нововодяного
ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади