Майже 288 тисячам пенсіонерів Луганщини перерахували пенсії
З 1 грудня 2021 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» збільшився розмір мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.
У результаті проведеного перерахунку зросли: мінімальний розмір пенсії за віком у непрацюючих пенсіонерів (з 1854 грн до 1934 грн), максимальний розмір пенсії (з 18540 грн до 19340 грн), складові пенсійних виплат, розмір яких визначається виходячи з прожиткового мінімуму (доплата за понаднормовий стаж, надбавки, пенсія за особливі заслуги, підвищення, державна адресна допомога тощо).
У зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати мінімальний розмір пенсії за віком непрацюючих пенсіонерів,
які досягли віку 65 років та мають страховий стаж (чоловіки – 35 років, жінки – 30 років), визначений як 40 відсотків
мінімальної заробітної плати, збільшився з 2400 до 2600 гривень.
У зв’язку зі зміною розмірів соціальних стандартів органами Пенсійного фонду України Луганської області в автоматизованому режимі проведено перерахунки пенсій 287,9 тис. пенсіонерів.
Середній розмір підвищення пенсій склав 73,83 грн.
Виплату перерахованих пенсій буде проведено в грудні 2021 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом
зарахування на рахунки в банках або через Акціонерне товариство «Укрпошта».
Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області
- 8891 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 У Києві луганських переселенців проконсультує спеціаліст ПФУ
- 19:00 Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
- 18:00 Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
- 17:00 Кремінянину вручили іменну відзнаку за підтримку бізнесу Луганщини
- 16:00 Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1577
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1068
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 907
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 774

Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн
Сіверськодонецькому агентству інвестицій збільшили статутний капітал на 6,5 млн грн