В 2022 році в рамках єПідтримки люди зможуть купувати ліки
6,5 млн українців скористалися програмою єПідтримка, на її реалізацію вже спрямовано 3 млрд грн. В 2022 році програма буде модифікована відповідно до потреб захисту економіки. Зокрема, з’явиться можливість для людей віком 60+ купувати ліки за отримані в рамках допомоги кошти. Про це заявила Перша віце-прем’єр міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.
«З 19 грудня стартувала програма єПідтримка, що спрямована з одного боку на допомогу тим галузям економіки, які найбільше постраждали через карантинні обмеження, а з іншого – на сприяння вакцинації. Кожен, хто щепився двома дозами вакцини, має можливість через реєстрацію в сервісі «Дія» отримати від держави 1000 грн і витратити їх на книжки, відвідування театру чи кінотеатру, квитки на літак чи потяг, абонемент до фітнес-клубу. 6,5 млн українців вже отримали банківські картки, 5,5 млн сформували заявки і вже близько 3 млрд грн спрямовано на реалізацію програми», - наголосила Юлія Свириденко.
За її словами, в наступному році програма буде вдосконалена.
«З січня 2022 року програма єПідтримка буде модифікована. Дамо можливість людям віком більше 60 років спрямувати кошти на придбання ліків. Подальше її вдосконалення залежатиме від попиту, а також від того, які галузі потребуватимуть державної допомоги. В майбутньому ми зможемо легко підлаштувати її під потреби економіки та нові виклики. Це частина нашої нової економічної політики, в основі якої - стимулювання попиту через допомогу людям», - повідомила Юлія Свириденко.
- 4900 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:51 Противник застосував артилерію та міномети на східних ділянках фронту
- 20:00 Для дітей луганських ВПО у Києві провели різдвяний захід
- 19:00 Луганська поліція хоче замовити послуги зі страхування автівок на майже мільйон гривень
- 18:00 Дітям луганських ВПО зі Сватівської громади видали солодощі до новорічних свят
- 17:00 Представник Луганщини став чемпіоном України з шахів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 771
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 683
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 601
- «Цю історичну постать навіть за великим бажанням не можна назвати святою». Олексій Комаровський про свій дебютний роман «Несвята Софія» 17.12.2025 переглядів: 450


Противник застосував артилерію та міномети на східних ділянках фронту
Луганська поліція хоче замовити послуги зі страхування автівок на майже мільйон гривень
Ще двом сіверськодончанам відшкодують частину іпотеки за “єОселею”