Сєвєродонецькі правоохоронці встановлюють обставини загибелі двох людей
Тіла 47-річного чоловіка та його 13-річної падчерки, які знаходились у салоні машини, що стояла у гаражі одного з дачних кооперативів поблизу м. Сєвєродонецька, виявив старший син загиблого.
Встановлено, що напередодні чоловік посварився зі своєю дружиною та пішов з дому на дачу, разом з ним пішла і його донька. Ймовірно, через неможливість отопити приміщення дачного будинку, вони вирішили зігрітися у салоні машини.
Даний факт внесений до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 115 КК України «Умисне вбивство» з позначкою нещасний випадок. Після проведення всіх необхідних слідчих дій за даним фактом буде прийняте рішення відповідно до чинного законодавства.
Шановні громадяни, не нехтуйте правилами особистої безпеки, де б ви не знаходилися. Лише так ви можете вберегтися від трагічних наслідків!
Поліція Луганської області
- 6704 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
- 10:00 Уродженця Луганщини засудили до 15 років ув'язнення за держзраду та роботу на окупаційну владу
- 09:00 На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022 року
- 08:31 23 дронами вдарили росіяни на Луганщині
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4482
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1751
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1051
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 867


Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022...
23 дронами вдарили росіяни на Луганщині
