Оперативний стан 22 березня
Коротке зведення на ранок 22 березня від Сергія Гайдая:
Українські захисники знищили за добу 300 загарбників
Ворог не просунувся. Міста під вогнем, але з українським прапором
Всю йшли бої в Рубіжному, Попасній та Кремінній, ворог не полишає спроби здійснити прорив саме в цих населених пунктах, проте безуспішно.
Орки здійснюють так звані «килимові» обстріли, страждать цілі житлові квартали. Маємо купу руйнувань, ДСНС не вистачає співробітників, аби встигнути на всі виклики щодо пожеж чи руйнувань внаслідок обстрілів.
У Сєвєродонецьку армія рф продовжує знищувати оптові склади з продуктами харчування. Б’ють прицільно, бо знать куди саме. Їм вдалося принести збитки місцевому бізнесу, але жителі міста будуть з їжею – постачання нами налагоджене.
Загалом упродовж 21 березня в області через російське вторгнення сталося 14 пожеж. Пошкоджено близько 25 об’єктів, з них – 2 багатоквартирних та 16 приватних житлових будинків, дитяча лікарня в Сєвєродонецьку, школа в Рубіжному, продовольчий склад, господарчі споруди, гаражі, об’єкти інфраструктури.
Оновлення 10:06 від t.me/donbasonline :
Щойно в один із супермаркетів Сєвєродонецька прилетіла ворожа міна. 1 загиблий, щонайменше 10 поранених, є вкрай важкі.
Оновлення від Сергія Гайдая:
Прийшли за харчами - виявилося на смерть
Один загиблий, 10 поранених. Орки поцілили в людей біля крамниці
Зранку окупанти обстріляли в Сєвєродонецьку чергу людей до продуктового магазину.
Одна людина загинула на місці, більше 10 з різними ступенями важкості в лікарні.
Через обстріли місто залишилося взагалі без комунікацій, є і інші руйнування будівель.
Інформація щодо виду зброї та інші деталі досі уточнюються.
Просимо не займатися поширенням дезінформації!
Найголовніше - не публікуйте світлини з місця трагедії!
Будьте обережні - російські літаки в небі Луганщини, знаходьтеся в укриттях!
- 6097 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 На окупованій Луганщині чоловіків примусово відправляють на «спеціальні збори»
- 14:00 Луганські діячі культури отримали державні нагороди напередодні професійного свята
- 12:00 Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
- 09:30 Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
- 09:00 “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 896
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 863
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 735
- Харченко призначив нову директорку Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВА – що відомо 05.11.2025 переглядів: 556


Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО