Луганський обласний онкологічний диспансер на Рівненщині отримав нове обладнання
Луганський обласний онкологічний диспансер в Сарнах на Рівненщині встановлює нове обладнання
Про це повідомляє Луганська ОДА.
У середині червня в місті Сарни на Рівненщині відновив роботу Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер, який раніше працював у Кремінній.
Там вже приймають пацієнтів, закупають нове обладнання та зустрічають людей, які з Кремінної, Сєвєродонецька та Лисичанська їдуть до своїх лікарів.
Медпрацівники до останнього працювали у Кремінній. 18 квітня їм вдалося виїхати з окупованого міста. На жаль, врятувати обладнання не змогли, проте із собою забрали дорогі препарати для хіміотерапії.
«Загалом в містах Луганщини не залишилося жодної вцілілої лікарні. Обладнання росіяни вивозять в бік рф. Втім, медики, які виїхали, продовжують допомагати людям і шукають для цього будь-яку можливість. В онкологічному диспансері працювали 117 осіб. Зараз поки що 42. Вони приймають і місцевих жителів, і переселенців», - зазначила заступниця начальника обласної військової адміністрації Катерина Безгинська.
У Сарнах Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер продовжує проводити хіміотерапевтичне лікування хворих та хірургічне втручання.
Там можуть лікуватися хворі зі злоякісними та доброякісними новоутвореннями, передпухлинними та фоновими захворюваннями. Також у закладі надають консультативну амбулаторну допомогу.
Диспансер розмістили на базі Сарненської центральної районної лікарні.
Лікарі, які працювали у Кремінній, переїхали до Сарн. Спочатку їх розмістили у готелі, а зараз допомагають шукати житло. Цьому, як й вирішенню питань, що виникають в організації медичної допомоги, сприяє місцева влада, яка бачить зацікавленість в медиках Луганщини.
Фото: ЛОДА
- 1186 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 ЛОВА: Луганщина - перша в країні за часткою місцевих бюджетів, спрямованих на оборону
- 14:00 На Харківщині загинув захисник з Лисичанська
- 12:00 Окупанти, нібито дбаючи про “безпеку” громадян, уповільнили інтернет в Луганську
- 09:30 Лиманський і Сіверський напрямки під ударами: понад два десятки ворожих атак за добу
- 19:00 У шелтері Лисичанської МВА впровадили ранкову зарядку за ініціативи мешканців
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10519
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 7929
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1809
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1305