Євген Хмара та Римма Зюбіна проведуть благодійний вечір на підтримку Луганського українського театру
Піаніст-віртуоз Євген Хмара та актриса Римма Зюбіна проведуть благодійний музично-літературний вечір «Відбій душевної тривоги» на підтримку Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.
Про це йдеться на сторінці театру в «Фейсбуці».
«На підтримку наших театральних захисників прекрасні і талановиті Римма Зюбіна та Євген Хмара запрошують на благодійний вечір! Дякуємо за підтримку!», - повідомили в театрі.
Він відбудеться 15 липня о 19-00 у Fairmont Grand Hotel Kyiv.
Як відомо, Римма Зюбіна грала у виставі «Веселий дух» Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру та неодноразово приїздила до Сєвєродонецька.
Нагадаємо, директор-художній керівник Луганського обласного українського музично-драматичного театру Сергій Дорофеєв розповів, що театр планує переїжджати з Дніпра.
"Плануємо відновлювати роботу театру, але це буде не Дніпро. Це буде інше місто. Зараз розглядаємо декілька варіантів переміщення театру в інше місто. Щоб розміститися по приміщенням, по житлу", - каже Дорофеєв.
Згодом стало відомо, що директор-художній керівник Луганського обласного українського музично-драматичного театру Сергій Дорофеєв очолив Сумський національний академічний театр ім. М. С. Щепкіна.
- 1931 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Багатодітній родині з Луганщини придбали будинок на Київщині
- 15:00 У самопроголошеній «лнр» чоловіка засудили до понад 13 років колонії за «шпигунство»
- 15:00 «Сіверськодонецьк – це місто молоді, де втілювались амбітні задуми»: спогад Поліни Кислової
- 14:00 Харченко розповів, що змінилося після централізації допомоги фронту з місцевих бюджетів Луганщини
- 13:00 ВАКС засудив експосадовців шахти «Золоте» за збитки на понад 14 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4498
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1752
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1060
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 871


ВАКС засудив експосадовців шахти «Золоте» за збитки на понад 14 млн грн
Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
