"В Сєвєродонецьку падають аварійні багатоповерхівки", - Гайдай
Окупанти все частіше застосовують авіацію, а в Сєвєродонецьку падають аварійні багатоповерхівки. Про це у соцмережах написав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Очільник Луганщини наголосив, що в пошкоджених росіянами будинках перебувати вкрай небезпечно.
"Ті, хто залишився, живуть у вцілілих квартирах, дехто – в під’їздах та підвалах. Але там вкрай небезпечно. Якщо багатоповерхівка зазнала пошкоджень, вона у будь-яку мить може впасти. Як от нещодавно це сталося із будинком по вулиці Партизанська в Сєвєродонецьку. Аварійна будівля впала посеред дня. Поряд проходили люди. Чи знаходився хтось усередині – достеменно невідомо. В той час, поки росіяни продовжують знімати пропагандистські сюжети про «щасливе життя» жителів Луганщини, останні гинуть під уламками необстежених багатоповерхівок", – зазначив Сергій Гайдай.
Тим часом на лінії фронту росіяни продовжують обстрілювати населені пункти, які тримають оборону.
Шість разів ворогом використані реактивні системи залпового вогню. Упродовж дня неодноразово застосовувалися міномети.
Основні зусилля росіяни зосереджують на Бахмутському напрямку.
"Окупанти, які не в змозі подолати оборонні укріплення українських бійців, все частіше застосовують авіацію. Лише за 2 серпня ворожих авіаударів завдано поблизу вісьмох населених пунктах, що розташовані на адмінмежі Луганщини та Донеччини. Росіяни хочуть скувати дії ЗСУ, аби не допустити їх перекидання на інші загрозливі напрямки. Тому проводять чисельні атаки одночасно з різних сторін. Упродовж останньої доби відбито дев’ять спроб штурму окупантів, які на зазначених ділянках вимушені були відійти", - додав Гайдай.
- 2054 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Рівному луганські медики проводять безоплатне тестування на ВІЛ та гепатит B і С
- 17:02 Синоптики розповіли, якою буде погода в останній день березня
- 16:36 Вибори в Україні: в The Economist повідомили, коли та за яких умов їх можуть провести
- 16:30 Підозру отримав екссуддя з Луганщини, який при окупантах став «суддею луганського гарнізонного воєнного суду»
- 15:28 Зеленський очікує на реакцію союзників на продовження росією атак по Україні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецком: оголосили підозру жителю Луганщини 28.03.2025 переглядів: 2580
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Лисичанська 25.03.2025 переглядів: 2264
- У шпиталі помер захисник з Лисичанська 23.03.2025 переглядів: 1987
- GEM знову надає гуманітарну допомогу мешканцям Сіверськодонецької громади та Луганщини 28.03.2025 переглядів: 1396