Для дітей-переселенців з Сєвєродонецька та Кремінної організували літнє оздоровлення

Для дітей-переселенців з Сєвєродонецька та Кремінної організували літнє оздоровлення

Евакуйовані військові адміністрації домовляються про літнє оздоровлення дітей – першими відпочили маленькі сєвєродончани та креміняни. Про це у соцмережах повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він зазначив, що зараз як ніколи важливо уберегти психіку дітей від наслідків впливу військового вторгнення російської федерації.

“У перші дні війни ми евакуювали інтернатні заклади, будинки сімейного типу, зробили все залежне, аби діти не залишися наодинці із катастрофою. Надали цим установам приміщення та можливості організувати літнє оздоровлення. Наприклад, дітей із Луганського обласного будинку дитини № 2 вдалося відправити за кордон. Як тільки місцеві органи влади Луганщини почали відновлювати діяльність в безпечних регіонах країни, питання літнього оздоровлення дітей вони визнали серед пріоритетів. Шукали заклади, які відповідають потребам і можливостям, опитували батьків, збирали бажаючих, - написав Гайдай.

Так, Кремінська міська військова адміністрація знайшла можливість, аби діти змогли відвідати лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба», що у місті Долина Калуського району Івано-Франківської області.

Діти Сєвєродонецької громади безкоштовно відпочивають у санаторії міста Яремче.

Також понад 5 000 дітей зможуть долучитися до заходів дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ініціативи з покращення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Вони розпочали проєкт “Спільно | твоя підтримка поруч”, в рамках якого діти зможуть психологічно відновлюватися під час кулінарних майстер-класів.