Практично усі медичні заклади Луганщини відновили свою діяльність за новими адресами
Система медзакладів Луганської області оговтується: евакуйовані лікарні почали працювати.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
Заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська на базі тимчасового перебування Луганської обласної клінічної лікарні у Дніпрі провела нараду щодо організації роботи медзакладів в умовах воєнного стану.
На цей час практично усі заклади відновили свою діяльність за новими адресами у Києві та області, Дніпрі, Чернівцях, Лубнах, Підгородному (Дніпропетровська область), Сарнах, Коломиї.
Було відзвітовано, що три медичних коледжі успішно завершили навчальний рік, видали дипломи випускникам та розпочали вступну кампанію. Лікувальні установи повністю відновили консультативно-діагностичну допомогу дорослим (у тому числі вузькопрофільну психіатричну, шкірно-венерологічну та фтизіатричну) та дітям.
КНП ЛОР «Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер» окрім консультативної, надає хірургічну та хіміотерапевтичну допомогу. Головне завдання для медичних установ третинного рівня – максимальне охоплення медичними (освітніми) послугами вимушено переміщених мешканців нашої області та збереження медичного кадрового потенціалу Луганщини.
Окремо виділено проблему забезпечення переміщених лікарень базовим медичним обладнанням, меблями. Для вирішення цього питання будуть максимально залучатися благодійники та міжнародні гуманітарні місії.
Було обговорено питання завершення евакуації та тимчасового переміщення обласних лікувальних установ та медичних фахових коледжів на території областей України, вільних від окупації.
На нараді були присутні керівники усіх лікувально-профілактичних закладів обласного підпорядкування offline так і online у режимі ZOOM конференції.
Нагадаємо, КНП “Луганська обласна клінічна лікарня” відновила свою роботу у Дніпрі.
КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” прийматиме сєвєродонецьких пацієнтів-переселенців у м.Дніпро.
Фото ЛОДА
- 1604 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 ЛОВА: на окупованій Луганщині «націоналізовують» житло навіть місцевих, окупаційна влада введе податок на сараї
- 09:15 Орбан заявив, що Україна "або те, що від неї залишиться" ніколи не вступить до НАТО та буде буферною зоною
- 09:00 Окупанти декілька разів за добу намагалися атакувати в районі Білогорівки
- 18:00 Мінрозвитку обговорює з МВФ можливе сприяння у питаннях підтримки переселенців
- 17:01 Сильні морози та сніг у деяких регіонах - синоптикиня надала прогноз погоди на неділю
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2695
- У нових алгоритмах підтримки ВПО обіцяють врахувати особливості кожної області 17.02.2025 переглядів: 1956
- “Дорога додому”. Сіверськодонецькі музиканти влаштували квартирник у гумхабі у Дніпрі 16.02.2025 переглядів: 1951
- Переселенців з Луганщини запрошують на поселення в гуртожиток на Рівненщині 21.02.2025 переглядів: 1322