Партизани на Луганщині підірвали автівку колаборанта з поліції так званої «ЛНР» (ВІДЕО, ФОТО)
Партизани на Луганщині підірвали автівку начальника "МРЕВ" так званої "ЛНР".
Цю інформацію підтвердив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай в марафоні єдиних новин.
«Ми постійно отримуємо інформацію про роботу партизанів. Дуже чудово вони працюють на Луганщині. Буквально вчора від зриву газової установки в автомобілі поки що в лікарні важкий, але, сподіваємось, що він все ж таки потрапить до Кобзона – на Старобільщині колаборант, який ще з 2014 року почав співпрацювати з окупантами», - повідомив Гайдай.
Як повідомляє телеграм-канал «Сєвєродонецьк. Донбас», цим колаборантом є Лайшев Аскяр. Після приходу окупантів він працював начальником так званого «МРЕВ МВС ЛНР» у Старобільську.
Лайшев отримав 40% опіків тіла та перебуває у тяжкому стані.
Очевидці стверджують, що машина стояла біля ТЦ "Астра", але її вибухом відкинуло на значну відстань, уламки були розкидані по всій дорозі. Дорогу перекривали приблизно з 19 до 23 години.


Як повідомлялося, у Сєвєродонецьку почали діяльність партизани.
Фото та відео з телеграм-каналу "Сєвєродонецьк.Донбас", з "Фейсбуку" Сергія Гайдая
- 1509 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Бойко проведе прийом жителів Сіверськодонецької громади
- 18:00 Повідомили про підозру семи жителям Луганщини за фактами колабораційної діяльності
- 17:00 ЗСУ уразили завод у Алчевську
- 16:00 Вийшла друком 17-та книга поетеси з Кремінщини
- 16:00 Виїхала з Луганська з кішкою — тепер адаптує українців до життя в Канаді
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 850
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 755
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 657
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 604


Бойко проведе прийом жителів Сіверськодонецької громади
ЗСУ уразили завод у Алчевську
Сіверськодонецька МВА виділила майже 150 тис. грн дружині ветерана на створення бізнесу