В окупованому Щасті робітники Московського водоканалу жаліються путіну (ВІДЕО)
У місті Щастя Луганської області, що знаходиться зараз під окупацією, робітники Московського водоканалу поскаржилися на умови праці.
Про це йдеться у їхньому відеозверненні.
«Ми трудовий колектив з Росії. Знаходимося у відрядженні від акціонерного товариства «Мосводоканал» в Луганській області, в місті Щастя. Звертаємося до президента рф з проханням допомоги з оплатою праці Приймаючи рішення приїхати на відновлення «ЛНР», ми навіть не думали, що можемо бути обдуреними, враховуючи ту увагу суспільства, яка привернута до даної проблеми», - каже робітник.
За його словами, вони працюють без трудового договору.
«Вимагаємо його укласти на умовах, що обговорювалися при наймі і що не були задовільнені», - повідомив робітник.
Водночас у Сєвєродонецьку запрацювала перша пекарня. В день планується випікати 1200 одиниць хліба. Окупанти планують його продавати, а частину роздавати як допомогу на ринках «Купець» та «Злагода». Також в колишньому кафе «Дежавю» на вул. Новікова, 11 тепер роздають гарячі обіди.
Враховуючи те, що більша частина медиків виїхала з окупованого міста, до Сєвєродонецька приїхала бригада з Пермі. Всього прибуло 15 людей.
Як повідомлялося, раніше в мережі з'явилися фото з єдиного у Сєвєродонецьку супермаркета. Ціни в ньому дорогі. Наприклад, кіло сиру обійдеться майже в 500 грн.
- 1475 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 Окупанти атакували поблизу Греківки
- 20:36 Загинув військовий з Луганщини Ігор Кременчуцький
- 16:00 «На моїх очах собаки двічі вкусили людей». У Сіверськодонецьку десятки безпритульних собак
- 13:00 Окупанти визнали дефіцит бензину. У Сорокиному збираються закрити останню працюючу шахту
- 11:00 Рубен Хачатуров мобілізувався до «Азову»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Відтермінували ліквідацію “сєвєродонецького аеропорту” 03.09.2025 переглядів: 3834
- Вересневі зміни: виплати, пільги, стипендії для ВПО та інших українців 01.09.2025 переглядів: 2877
- Журналісти знайшли, де знаходиться екскерівник самопроголошеної “лнр” плотницький (ВІДЕО) 04.09.2025 переглядів: 1424
- «Швидка не змогла соляркою заправитися», - у Сіверськодонецьку досі проблеми з бензином 01.09.2025 переглядів: 1392