Молодь з Луганщини бере участь в проєктах у Дніпрі
У Дніпрі на базі Луганського обласного молодіжного центру стартував молодіжний проєкт "Діалоги Перемоги", для молоді ВПО Луганської та Донецької областей. Про це повідомила Луганська ОВА.
Для учасників проєкту, яких близько 20, підготовлена насичена дводенна програма.
Під час заходу учасники ознайомились з роботою Луганської обласної молодіжної ради та відвідали Волонтерський хаб.
Після цього відбулась навчальна сесія “Моя роль у розбудові миру і відновлені держави”.
Бажаючі мали можливість спробувати себе волонтерами при Гуманітарному хабі для мешканців Луганщини.
Завтра на присутніх чекає не менш насичена програма, знайомство з роботою молодіжних ГО, нетворкінг та спілкування з однодумцями.
Для переселенців з Луганщини у Дніпрі працює волонтерський офіс Луганського молодіжного центру. Тут можна працювати у коворкінг-зоні, отримати гуманітарну, юридичну та психологічну допомогу, приготувати їжу, комфортно провести час та долучитись до спільноти волонтерів.
- 1081 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Троє луганчан стали призерами відкритого кубка Дніпропетровської області з карате JKS
- 18:00 Рубіжанська МВА закупить нагород на понад 80 тисяч гривень
- 17:00 Ще одна громада Луганщини збирає заявки на подарунки дітям до Дня Святого Миколая
- 16:00 Для ВПО, які не готові чекати роками: у 2026 році запустять програму житла у сільській місцевості
- 15:00 До 15 років тюрми засудили зрадника, який воював проти ЗСУ на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 4408
- В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини 27.10.2025 переглядів: 1059
- Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік 28.10.2025 переглядів: 541
- Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком 23.10.2025 переглядів: 511


Для ВПО, які не готові чекати роками: у 2026 році запустять програму житла у сільській місцевості
«Це історія та сучасність Сіверськодонецької громади»: подробиці про нову книгу Семена Перцовського
Тепер офіційно: окупанти присвоїли ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку