Гайдай розповів про перші кроки після деокупації Луганщини
Фахівці Луганської обласної військово-цивільної адміністрації вже склали план, що робитимуть після деокупації регіону.
Про це розповів її керівник в ефірі телемарафону.
«Це буде відбудова з нуля, бо я бачив на власні очі, що російська армія зробила з нашими містами. Деякі міста настільки знищені, що треба відбудовувати їх з нуля. Я готовий до цього. І в будь-який момент, …. як настане той час, що почнеться деокупація, ми вже певний план (склали – ред.). Ми розуміємо, що будемо в першу чергу робити, що в другу, що в третю», - повідомив очільник області
Він додав, що обласна влада вже готова до цього.
«Ми вже проводимо перемовини попередні, але вони не завчасні. Ми не будемо домовлятися про щось після деокупації. В нас все готово. Як тільки деокупаця буде проходити, ми одразу будемо заходити на нашу територію,на нашу українську Луганщину і вже починати перші кроки до відбудови», - розповів Гайдай.
Він назвав крок номер 1 після деокупації.
«Тут дуже важкий крок, дуже зрозумілий. Це розмінування. Справа в тому, що якщо взяти, до прикладу, ту війну, яка проходила в Хорватії в 90-х роках, то зараз я спілкувався з послами. І вони кажуть, що більше 10 років вони розмінували свою територію. Така щільність вогню, яку на себе прийняла Луганщина, стільки обстрілів робила постійно російська армія…», - каже Гайдай.
Нагадаємо, керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк вважає заяви щодо розмінування майже 50% міста передчасними.
До того окупаційна влада заявила, що сапери розмінували більш, ніж 50% Сєвєродонецька.
Пзніше Гайдай повідомив, що розмінування окупованих територій виявилось черговим фейком. Загинули вже двоє енергетиків.
- 2258 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4734
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4224
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2586
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2122


«Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
