Литовці збирають допомогу для переселенців з Луганщини, які живуть в Дніпрі
Для переселенців з Луганської області, які зупинились у Дніпрі збирають гроші в Литві. Про це повідомила благодійна організація “Карітас Литва”.
“Ми ініціювали четверту хвилю підтримки українських громадян, які були вимушені покинути свої домівки. Цього разу збираємо гроші на конкретні речі та засоби для жителів Луганської області, які проживають в Дніпрі. Ці люди вже понад півроку страждають від війни, вони втратили майже все”, - йдеться у повідомленні.
Акцію підтримали перша леді Діана Наус Спадиен Алін, почесний консул Литвы Робертас Габулас та генеральний секретар Литовського Каритасу Дейманте Букеикайт Удос.
Карітас Литви також допомагає українцям, які виїхали до цієї країни. Благодійники фінансували Денні Центри для дітей-переселенців. Влітку родини з дітьми отримували там необхідну допомогу, навчались, відвідували екскурсії тощо. Також для українців організовували безкоштовне харчування, відправляли гуманітарні набори та посилки з речами першої необхідності.
Раніше благодійники з Польщі та Франції відкрили інформаційно-ресурсний центр для ВПО у Дніпрі.
- 758 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 Шелтери, гумдопомога та піклування про дітей: як Лисичанській МВА дбають про переселенців
- 14:00 У Сіверськодонецьку рф не робить доплати медикам, у Рубіжному шукають способи викликати “швидку”
- 12:00 На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька
- 09:30 Окупанти продовжують атакувати в районі Греківки
- 19:00 Захист прав та повернення дітей з ТОТ: на Луганщині запровадили «гарячу лінію»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Епідемія поширюється зі швидкістю світла!” У Сіверськодонецьку потерпають від клопів 09.09.2025 переглядів: 43755
- У Серебрянському лісі взяли у полон росіянина: каже, що воював через борги (ВІДЕО) 07.09.2025 переглядів: 3507
- Одразу двоє сіверськодончан отримають компенсацію за “єОселею” від громади 08.09.2025 переглядів: 3335
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 2838