Жіноча збірна з Луганщини посіла призове місце на чемпіонаті з важкої атлетики

Луганська жіноча збірна виборола друге місце на Всеукраїнському чемпіонаті з важкої атлетики. Про це повідомила Луганська ОВА.

У Хмельницькому триває чемпіонат України серед чоловіків і жінок з важкої атлетики.
Вже завершились виступи жіночих команд - наші важкоатлетки показали чудові результати:

• Надія Курдюкова у ваговій категорії 45 кг виборола срібло в ривку (50 кг), золото в поштовху (70 кг) та золото в сумі двоборства - 120 кг;
  • Софія Наумова завоювала у тій же ваговій категорії золото в ривку (53 кг), срібло в поштовху (64 кг) та срібло в двоборстві - 117 кг;
  • Тетяна Буднікова у ваговій категорії 49 кг виборола три срібні нагороди - ривок 60 кг, поштовх - 80 кг, сума двоборства - 140 кг;
  • Ганна Калашник (в/к 87 кг) здобула бронзу у ривку - 74 кг, у поштовху срібло - 96 кг та в сумі двоборства посіла ІІІ місце з результатом 170 кг;
  • Тетяна Андріященко (в/к 81 кг) здобула бронзу у ривку (70 кг) та бронзову у поштовху (88 кг).

За результатами змагань представниці Луганщини посіли друге місце в загальнокомандному заліку.

Раніше представники Луганщини увійшли в ТОП-10 чемпіонату Світу з водних видів спорту.