Окупанти викрали молоду дівчину на Луганщині
До поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з районів області військові рф незаконно позбавили волі 19-річну дівчину.
Про це повідомляє обласна поліція.
Наразі її місцезнаходження невідомо.
Також оперативники вживають заходи щодо встановлення місцезнаходження трьох громадян з якими рідні втратили зв’язок.
Загалом минулої доби, 16 вересня, луганські поліцейські опрацювали 54 повідомлення та звернення громадян.
10 повідомлень надійшло про знищення та пошкодження, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, приватних домоволодінь, квартир та гаражів у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Новодружеськ.
8 заяв зареєстровано про скоєння мародерств з квартир та будинків на тимчасово окупованій території Луганської області. Невідомі викрали мебель, побутову техніку, електроінструмент, одяг, посуд та спортивний інвентар.
9 звернень громадян надійшло за фактами незаконного заволодіння легковими та вантажними автомобілями, які знаходилися в гаражах та на автостоянках в місті Сєвєродонецьк, селищах Сиротине, Метьолкіне та смт Тошківка.
Зареєстровано повідомлення про захоплення окупаційною владою рф адміністративних будівель та майна семи підприємств, університету і медичного закладу на території Луганської області.
Нагадаємо, в поліції Луганщини озвучили алгоритм дій для мешканців Луганської області, щоб повідомити про пошкодження чи руйнування житла, про загибель чи зникнення безвісти громадян, факти мародерства або інші кримінальні правопорушення.
- 2784 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Рубіжному пенсіонери стоять у чергах за супом, який наливають у пакети
- 18:00 На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам
- 17:08 В Україні у четвер найтеплішим буде лише один регіон: там очікується до +11
- 17:00 Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі
- 16:06 Шмигаль пояснив нюанси угоди США і України про рідкісноземельні матеріали
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув патрульний Луганської області 23.02.2025 переглядів: 2437
- Переселенців з Луганщини запрошують на поселення в гуртожиток на Рівненщині 21.02.2025 переглядів: 1734
- Влада розглядає можливість використання коштів окупованих міст на придбання житла, - Шуляк 22.02.2025 переглядів: 1667
- Звільнили очільницю ще одного комунального закладу Сіверськодонецька 21.02.2025 переглядів: 1233