327 громад увійшли до оновленого переліку територій з виплат ВПО

327 громад увійшли до оновленого переліку територій з виплат ВПО

Затвердили оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Документ набуває чинності після публікації в Офіційному віснику України. Про це повідомляє Мінреінтеграції. 

До оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), увійшли 9 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (56), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей.

Загалом у переліку наразі 327 громад.

Варто зазначити, що перелік доповнився Марганецькою міською територіальною громадою Нікопольського району Дніпропетровської області.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.
Інформуємо, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

  • території, що є тимчасово окупованими;
  • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  • території, на яких тривають активні бойові дії.

"Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що у Львові відкрили медичний хаб релокованих клінік, а в Дніпрі - консультативно-діагностичний центр із Сєвєродонецька.